Nasi partnerzy


Ślubne drobnostki - Dziewczyny od dodatków ślubnych.
Ubarwią Waszą uroczystość, a nietuzinkowymi dekoracjami nadadzą jej charakteru. W ofercie ślubnych drobnostek znajdziecie papeterię ślubną, ksiegi gości, pudła na koperty, tablice, drewniane dodatki, upominki dla gości i wiele wiele innych.


Zespół Muzyczny Ewenement - to nieprzypadkowa grupa profesjonalnych muzyków, a przede wszystkim ludzi z pasją, do tego co robią. To niezapomniana energia, płynąca z muzyki na żywo i wyjątkowa zabawa, przy największych hitach wszechczasów. W naszym repertuarze można znaleźć największe przeboje, polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej z gatunków takich jak: rock, pop, reggae, funk, jazz, soul, disco polo, które w większości aranżujemy sami. Preferujemy elastyczny repertuar dostosowany do preferencji uczestników zabawy. W zespole obecny jest również Wodzirej Mateusz Skoneczny gdzie wspólnie tworzą wręcz mieszankę wybuchową niezapomnianej imprezy.


Klub Kwadrat w Jeleniej Górze to miejsce w którym organizowane są koncerty lokalne przez firmę The Partners oraz Zespół Perfectum z Kierwonikiem Artystycznym Panią Alfredą Rękowska.