Obsługa wesel - dolnośląskie


Jest to oczywiście najważniejszy dzień w życiu dwojga ludzi, którzy decydują się na wspólną przyszłość. Oczywiste jest również to, że Para Młoda chce, aby z ich wesela wszyscy goście wyszli zadowoleni, zatem już na starcie mamy wspólny cel. The Partners zadba o to, aby Państwa wesele odbyło się na najwyższym poziomie. Dopilnujemy, aby każdy szczegół prowadzonego przez nas wesela był zgodny z oczekiwaniami Pary Młodej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, omawiamy szczegółowo przebieg całej imprezy, poznajemy preferencje, oczekiwania, określamy charakter i ustalamy godziny wraz z repertuarami. Omawiamy również rodzaje zabaw oraz wszelkie planowane atrakcje w czasie trwania wesela.

W swojej ofercie posiadamy kopalnie repertuarów muzycznych. Począwszy od lat 60, po królujące hity lat współczesnych. Muzykę dobieramy tak, aby każdy z obecnych gości znalazł coś dla siebie. Nie mogłoby się odbyć bez ciekawych zabaw, tańców i konkursów, które dodatkowo mają na celu umilić uroczystość Państwa gościom. Zatem na prowadzonym przez nas weselu z pewnością nikt nie będzie się nudzić.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dj,Wodzirej + Zespół muzyczny lub Dj,Wodzirej + Wokalistka + Saksofonistka

Współpracujemy również z Paniami, które tworzą magię na przyjęciach weselnych. Specjalizują się w dekorowaniu sal, ozdabiania stołów, projektowania zaproszeń oraz mają szereg innych usług w swojej ofercie.

Czy wesele może potrwać dłużej? 

Oczywiście nasze usługi są elastyczne, zawsze dobrze bawiący się goście dostają jakiś czas dodatkowy, w prezencie od prowadzącego.

W którym regionie działamy ? 

Nie lubimy się ograniczać, przyjedziemy do Ciebie nawet na drugi koniec Polski. Generalnie działamy na Dolnym Śląsku z uwagi na największe zainteresowanie, najczęściej świadczymy usługi we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Złotoryi, Karpaczu i w innych dolnośląskich miastach.

Ile osób prowadzi wesele? 

Różnie to bywa , są wesela na których może być prowadzący + 6 muzyków i są takie gdzie może być tylko osoba prowadząca. Ilość osób jest ustalana z Parą Młodą.