Opinie The Partners


Przed dokonaniem wyboru, warto spojrzeć na opinie naszych dotychczasowych klientów. Opinie pochodzą z naszego Fan Page na Facebook'u.

Świetna zabawa, dużo humoru i pelna profeska zapewniona przez DJ-a Mateusza!

Weronika Głymbocka

Ojj działo sie, super impreza!! Dziękujemy za zapewnienie nam najlepszej muzyki, świetny kontakt z ludźmi i umiejętność zorganizowania całej grupy do wspólnej zabawy. Gorąco polecam !! Piąteczka

Maciej Dziadyk

Profesjonalnie i z humorem poprowadzona impreza. Widać było pełne zaangażowanie do bawiących się ludzi i dobry klimat imprezy andrzejkowej.

Kamila Janiszewska

Ogromne podziękowania za poprowadzenie imprezy andrzejkowej! Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie, muzyka w idealnym klimacie, świetna interakcja z uczestnikami imprezy kontakt i formalności, również bez najmniejszych zastrzeżeń! Śmiało mogę powiedzieć, że całokształt przerósł moje oczekiwania!

Linda Stefaniszyn

Profesjonalnie oraz z humorem i dużą mocą poprowadzona impreza przez dj'a Mateusza!

Bartek Olszewski

Świetna muzyka, profesjonalizm, poczucie humoru, doskonała zabawa!
Polecam zdecydowanie!

Klaudia Bałabuch

Bardzo fajnie, profesjonalnie poprowadzona impreza.

Katarzyna Sobieszek

Bardzo polecam, świetna muzyka, zabawy, zaangażowanie i co najważniejsze dobra cena

Sara Duda

Dziękujęmy wam jeszcze raz! Wspaniała zabawa świetny sprzęt, rewelacyjne podejście do gości! I naprawdę bardzo dobra komunikacja z parą młoda! Wszystko na duży plus! Z czystym sercem gorąco Polecam!

Marta Wierzbowska

Dają czadu jest moc. Polecam gorąco

Krzysztof Rorat

W imieniu moim i wszystkich gosci bardzo dziekujemy za zabawe ❤❤❤ z calego serca polecamy dj Mateusza jest on najlepszy i niezastapiony w tym co robi, potrafi dobierac piosenki indywidualnie do wszystkich gosci a w dodatku sprawia ze nogi same rwa sie do tanca. Pelen profrsjonalizm a przede wszystkim przemily czlowiek ktory potrafi rozkrecic cala impreze...
Jak 18 stka to Tylko Mateusz

Jadwiga Zając

Zespół znakomity!
Wspaniali ludzie <3
Zabawa przez nich prowadzona jest naprawdę na wysokim poziomie.
Każdemu polecam ten zespół - są tego warci.
Goście zachwyceni, nie chcieli schodzić z parkietu aż do 5 rano!
Dziękujemy za wspólną zabawę Sylwestrową

Aneta Bożych

The Partners zajęło się oprawą muzyczną naszych poprawin - goście byli zachwyceni! :) Idealnie trafiają w gusta, świetnie zachęcają do zabawy i potrafią łączyć ze sobą różnorodny repertuar :) Polecam z całego serca! :) Profesjonalizm, uśmiech i świetna współpraca :)

Katarzyna J. Piotrowska

Bardzo pozytywny DJ, potrafi zabawić gości, organizuje świetne zabawy integracyjne oraz puszcza dobre kawałki

Anita Domagała

Dziękuję bardzo za oprawę muzyczną na 18-stce, która trwała do białego rana. Dzięki Mateuszowi wszyscy z imprezy wyszli zadowoleni !!

Wiktor Zając