Studniówki - Jelenia Góra, Wrocław, dolnośląskie


Studniówka niewątpliwie należy do ważnego wydarzenia w życiu każdego młodego człowieka stojącego u progu egzaminu dojrzałości. Każdy powinien ją wspominać jako niezwykłą noc, obfitą w dobrą zabawę, wykwintne potrawy i dużą dawkę energetycznej muzyki. Nasz Dj, który dysponuje szerokim wachlarzem utworów, z pewnością poderwie do tańca każdą obecną osobę. Może myśleli Państwo o zatańczeniu poloneza w ,,plenerze’’ np. w rynku swojego miasta? Z nami jest to możliwe, pomożemy w dopełnieniu formalności w Urzędzie Miasta Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładową ofertą :

Dj,Wodzirej + Zespół muzyczny lub Dj,Wodzirej + Wokalistka + Saksofonistka

Kiedy powinniśmy zamówić obsługę studniówki? 

Możliwie jak najprędzej, nawet z rocznym zapasem. Szkół średnich w województwie dolnośląskim jest bardzo dużo, a co dopiero gdyby wziąć pod uwagę cały kraj.

W którym regionie działamy ? 

Nie lubimy się ograniczać, przyjedziemy do Ciebie nawet na drugi koniec Polski. Generalnie działamy na Dolnym Śląsku z uwagi na największe zainteresowanie, najczęściej świadczymy usługi we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Złotoryi, Karpaczu i w innych dolnośląskich miastach.

Jaki jest koszt oprawy muzycznej na studniówkę? 

Wszystko zależy od ilości godzin, osób oraz dodatkowych usług. Zachęcamy do wglądu wyceny przykładowej imprezy w zakładce ,,Cennik’’.